У Олени Трофименко невиліковний епідермоліз: шкіра рветься від найменшого ушкодження26-річна Олена Трофименко з міста Кривий Ріг на Дніпропетровщині страждає від рідкісного генетичного захворюваннябульозного епідермоліза. У дівчини дуже ніжна шкіра. Рветься від найменшого ушкодження. Щодня на медикаменти та перев'язувальні матеріали потрібно до 3,5 тисяч гривень. Родина просить усіх небайдужих про допомогу.

"Моя хвороба невиліковна. Живу з постійним відчуттям болю. Все тіло у ранах та рубцях. Не ураженою лишилося лише 2% шкіри - на обличчі та долонях. Народилася я абсолютно нормальною дитиною. У два роки на тілі з'явилися перші рани. Вони були на ногах до колін, ліктях, спині. Після дев'яти років почалося сильне загострення. Пухирі з'явилися по всьому тілу. Почала облазити шкіра. Лікарі сказали, що в мене рідкісне генетичне захворювання. Воно не лікується в жодній з країн світу,- розповідає Олена. - Нині все моє тіло вкрите ранами. Щоб вони не загноїлися, щодня потрібно робити перев'язки. Одна обходиться у дві тисячі гривень. Плюс необхідні спеціальні мазі, крем, стерильні покриття, сітки. Для нашої родини це непідйомна сума".

Олена мешкає з мамою та молодшою на рік сестрою Анею. Дівчина також страждає від цієї хвороби.

"У Ані легша форма епідермоліза. Уражені тільки лікті та коліна. Через хворобу ми ніде не працюємо. У родині заробляє лише мама. Вонаінспектор бюро пропусків на місцевому металургійному заводі. Грошей на перев'язувальні матеріали катастрофічно бракує. Час від часу допомагають благодійні організації, волонтери. Також просимо усіх рідних та друзів про допомогу. Інформацію про збір коштів поширюємо у соціальні мережі, - говорить Олена. - Мрію жити як звичайна людина. Не відчувати постійного болю, нормально спати вночі, не прилипати до простирадла. Я дуже люблю природу. Та через хворобу не можу навіть вийти на вулицю. На сонці шкіра починає злазити шматками. Відволікаю себе вишивкою. Вишиті картини часто дарую друзям".


Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанк № 5168742066952486 (для гривні)
Картка Приватбанк № 5168742016813085 (для долара)
Отримувач: Трофименко Олена Костянтинівна.http://gazeta.ua/articles/help/_u-oleni-trofimenko-nevilikovnij-epidermoliz-shkira-rvetsya-vid-najmenshogo-ushkodzhennya/631784
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 56 канал Днепропетровск - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top