У Кривому Розі у черзі до лікаря вмер чоловік: допомогу йому надавали пацієнти

У поліклініці літньому чоловікові в черзі стало зле - врятувати його не вдалося

У Кривому Розі у черзі до лікаря вмер чоловік: допомогу йому надавали пацієнти

Про це повідомляє Depo.Дніпро з посиланням на 0564.

Як розповіла дочка померлого, Вікторія, її 80-річний батько пішов на прийом до лор-лікаря в третю міськлікарню, попередньо взявши талон. Як потім з'ясувалося, у черзі чоловікові стало зле, він втратив свідомість. Допомагати йому кинувся чоловік з черги: робив штучне дихання і масаж серця. Він же викликав "швидку".

 

Слід зазначити, що "швидка" приїхала швидче, аніж медперсонал поліклініки розшукував терапевта, який би міг надати вмираючому більш кваліфіковану допомогу.

У медичному висновку зазначено, що смерть настала в наслідок раніше перенесених інфарктів. Пацієнти поліклініки зазначають, що через непрацюючий ліфт 80-річному пацієнтові у той роковий день прийшлося підійматися до лікаря сходами на третій поверх.

Більше новин Дніпропетровська і області читайте на Depo.Дніпро.

http://dnipro.depo.ua/ukr/dnipro/u-krivomu-rozi-u-cherzi-do-likarya-vmer-cholovik-dopomogu-29092015154500

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2019. 56 канал Днепропетровск - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top