Рада ухвалила закон про перезавантаження НАЗК: що зміниться

Рада прийняла закон про реформування НАЗК

Верховна Рада 2 жовтня прийняла в другому читанні і в цілому законопроєкт, що змінює форму управління Національним агентством з питань запобігання корупції. Об этом сообщает colxoz.in.ua со ссылкой на СМИ.

Законопроєкт "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції" – це рішення якого і експертна спільнота, і все суспільство України чекали останні два з половиною роки, але політичної волі перезапустити НАЗК до цього моменту не знаходилося.

Читайте також: Рада прийняла закон про реформування НАЗК: що це означає

Чим важливий законопроєкт?

1. Перезавантаження НАЗК, яке показало свою неефективність, непрофесійність і неспроможність. Оберемо нове керівництво, яке зможе працювати.

2. Зміна конкурсної комісії. Вона складатиметься з представників Кабінету міністрів та незаангажованих, професійних міжнародних експертів, які мають досвід у цій сфері і зможуть обрати професійного керівника НАЗК.

3. Зменшення фінансування політичних партій – одне з найбільш дискутованих питань. Фінансування парламентських партій буде зменшено вдвічі, а в партій, які набрали менше 5% – повністю відсутнє.

Раціональне рішення, з огляду на те, що потрібно зменшувати видатки бюджету. Це означає, що фінансування з наших кишень нормально здійснювати за рахунок політичних партій.

4. Доступ НАЗК до всіх реєстрів. Це означає, що у відомстві більше не буде формальних чи неформальних причин, відмовок говорити, що автоматична перевірка декларацій неможлива.

Всі юридичні моменти, які були потрібні для ефективної роботи НАЗК, ми прийняли, далі м’яч на їхньому полі. Подивимось як це буде працювати.

Читайте також: Данилюк, якого звільнив Зеленський, "забув" задекларувати кругленьку суму

blog_ava
Что приготовить на завтрак быстро и легко – рецепты
сегодня
643
Автор: Галина Янченко

Джерело статті: “http://24tv.ua/ru/rada_uhvalila_zakon_pro_perezavantazhennya_nazk_shho_zminitsya_n1214904”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2019. 56 канал Днепропетровск - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top