Чернігівець отримав п’ять місяців арешту за крадіжку кросівок і вудочки в сусіда

110115_vyrok

Вироком Новозаводського районного суду м. Чернігова від 15.05.2020 обвинуваченого, 1999 року народження, визнано винним за ч. 2 ст. 185 КК України – за крадіжки речей у сусіда.

Об этом сообщает Русский слон

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сновська поліція розшукала і повернула власнику викрадений мотоцикл

Прокурором Чернігівської місцевої прокуратури в судовому засіданні доведено, що в грудні 2019 року місцевий мешканець із метою особистого збагачення зі спільного коридору одного з багатоквартирних житлових будинків по вул.Музичній у м.Чернігові спочатку таємно викрав кросівки, а потім вудочку у свого сусіда. Викрадені речі чоловік продав на Центральному ринку.

Суд повно та всебічно оцінив надані стороною обвинувачення докази у справі та прийшов до висновку про наявність у діях молодика складу злочину, передбаченого ч. 2 ст. 185 КК України. Судом також враховано щире каяття та активне сприяння розкриттю злочину, відшкодування збитків потерпілому, та засуджено до покарання у вигляді 5 місяців арешту.

Чернігівська місцева прокуратура

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте також


    Смерть на трасі та наркотики у караоке-клубі. Оперативне зведення
    У Прилуках поліція затримала юнака, що розраховувався фальшивими купюрами (Фото)
    Кримінальна спокуса: у Чернігові пограбували 18-річну дівчину

Джерело статті: “https://cheline.com.ua/news/crime/chernigivets-otrimav-p-yat-misyatsiv-areshtu-za-kradizhku-krosivok-i-vudochki-v-susida-215694”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 56 канал Днепропетровск - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top