Нардеп з Полтавщини Касай заявив про вихід з партії "Слуга народу"

последние новости в Украине останні новини в Україні


Народний депутат України, мажоритарник з Полтавщини Костянтин Касай написав заяву про вихід з лав партії "Слуга народу". Касай не погоджується з ситуацією, коли кандидатів в депутати на місцевих виборах одноосібно обирає голова Полтавської обласної партійної організації Ольга Савченко.

Об этом сообщает FIB

Народний депутат України Костянтин Касай написав заяву про свій вихід з партії "Слуга народу", а також з ради Полтавської обласної партійної організації цієї партії. Нардеп назвав причину такого рішення – висунення кандидатів в депутати на місцеві вибори одноосібно здійснює голова обласної партійної організації Ольга Савченко. Про це напередодні повідомило інтернет-видання "Полтавщина" з посиланням на слова нардепа Костянтина Касая.

"Я вже говорив про ситуацію у Карлівському районі, від якого на вибори піде пан Кобченко, додати нічого. Нещодавно доносив цю проблему на засіданні парламентської фракції – реакції нуль", – заявив Костянтин Касай в коментарі.

Нардеп повідомив, що він не виходитиме з фракції, але місцевими виборами більше не займатиметься. Також він розповів про плани жорстко контролювати нову місцеву владу, незалежно від того, хто переможе на виборах. Варто зазначити, що вихід з партії "Слуга народу" вже позначився на голосуваннях Костянтина Касая у ВРУ. Так, він утримався з низки вчорашніх рішень у парламенті. Зокрема, і щодо ситуації в Республіці Білорусь.

Раніше президент Володимир Зеленський розповів про тонкощі відбору "Слугою народу" кандидатів в мери. Також повідомлялось, що Зеленський заявив, що "Слуга народу" переможе на місцевих виборах.

последние новости в Украине останні новини в Україні


Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/nardep-z-poltavschini-kasay-zayaviv-pro-vikhid-z-partii-sluga-narodu”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 56 канал Днепропетровск - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top