Росія готує «дзеркальну відповідь» на санкції ЄС через отруєння Навального

Росія готує «дзеркальну відповідь» на санкції ЄС через отруєння Навального

Про це повідомив постійний представник Росії при ЄС Володимир Чижов, — передає Громадське.

Об этом сообщает Ру Криминал

За його словами, рішення Ради ЄС щодо санкцій «підтвердило найгірші побоювання» Росії, що її відносини з Євросоюзом «будуть доведені до найнижчого рівня протягом останнього часу».

«Очікую, що мені й моїм співробітникам найближчим часом стане складніше працювати, але ми до цього готові й в будь-якому випадку будемо прагнути виправлення відносин Росії та ЄС», — сказав Чижов журналістам в Брюсселі.

Він уточнив, що РФ розцінює санкції Євросоюзу як «односторонні незаконні заходи». Росія «без сумніву» запровадить «дзеркальні заходи», додав він. «Оскільки санкції введені персональні, то і відповідь буде, очевидно, персональною… Логічно виходити з того, що відповідні заходи можуть торкнутися двосторонніх відносин Москви саме з Берліном і Парижем, адже ніхто не приховує, що за цим кроком стояли саме вони», — наголосив Чижов. Нагадаємо, раніше Євросоюз продовжив сан


Джерело статті: “http://novostiua.org/news/1138386-rosija_gotuje_dzerkaljnu_vidpovidj_na_sanktsiji_jes_cherez_otrujennja_navaljnogo”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 56 канал Днепропетровск - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top