Інтерв’ю Гордона з Ігорем Васюником. Де і коли дивитися

Інтерв’ю з Васюником записали цього тижня

Сьогодні ввечері на YouTube-каналі засновника видання, журналіста Дмитра Гордона вийде інтерв’ю з колишнім народним депутатом України, кандидатом у мери Львова Ігорем Васюником.

Об этом сообщает Компромат 2

Як повідомив журналіст видання "ГОРДОН", програму записали 14 жовтня. Її трансляція розпочнеться о 18.00 на каналі "Дмитрий Гордон".

Під час інтерв’ю Васюник говорив про заняття бізнесом, роботу в НАК "Нафтогаз України" і Верховній Раді, про бійки в парламенті, своє ставлення до представників українського національно-визвольного руху середини XX століття Степана Бандери і Романа Шухевича, української мови, війни на Донбасі, повернення окупованих територій, а також про те, чому йде в мери Львова, та про свого суперника на місцевих виборах, чинного очільника міста Андрія Садового.

"У мордобоях у Верховній Раді я брав участь – і бив, і діставав. Ну а що робити? [Із ким бився?] З регіоналами. Їх бив і від них діставав. [Чи пам’ятаю я прізвища?] Ну це не принципово. Один із них, який, зокрема, голосував за [диктаторські] закони 16 січня, навіть був у Верховній Раді VIII скликання, в демократичній коаліції. [Чи сильно бив?] Та нормально. Раз із боку і я не побачив удару – він прийшовся в обличчя. Але це [для мене] звично: я все життя займався спортом – дзюдо, карате, самбо", – сказав політик.

Ігор Васюник народився 1969 року у Львівській області. Закінчив Львівський державний університет імені Івана Франка (спеціальність – планування народного господарства), Львівський інститут менеджменту (спеціальність – менеджмент організацій) та Національну академію державного управління при Президентові України (спеціальність – державне управління).

Васюник у 1990-х – на початку 2000-х займався бізнесом. У 2005–2006 роках був заступником голови правління, першим заступником голови правління НАК "Нафтогаз України". Його обирали депутатом Верховної Ради VII скликання (від "Батьківщини") і VIII скликання (від "Народного фронту").

2015 року брав участь у виборах мера Львова (із 3,22% голосами посів сьоме місце). 2020 року знову балотується на цю посаду.

Старший брат Васюника – Іван Васюник – у 2007–2010 роках був прем’єр-міністром України.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/interv-ju-gordona-z-igorem-vasjunikom-de-i-koli-divitisja-1523461.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 56 канал Днепропетровск - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top