Сергій Гусовський: «Доля майбутнього Музею на Поштовій – в руках нової Київради»


Витягти з бюрократичного болота розкопки на Поштові площі і створити там музей – це обов’язок нової Київради, — заявляє Сергій Гусовський, кандидат на посаду мера Києва від політичної партії «За Майбутнє» в коментарі Українському радіо.

Об этом сообщает Russiangate

Гусовський – один з тих депутатів міської ради, хто відвоював у забудовників археологічні знахідки на Поштовій площі. Він пригадує:

«На жаль, ми стикалися з шаленим опором. Було зроблено все, що можливо і неможливо на той момент, адже ми діяли в опозиції. Тим не менш, вдалося принаймні зупинити будівництво чергового ТРЦ».

Далі справа вже за наступними депутатами, поки питання з артефактками не вирішене ніяк і ні ким, наголошує Гусовський:

«Зараз там нічого не відбувається. І ті, хто несе відповідальність – купа департаментів КМДА – тихо сидять і вважають, що не мають нічого робити. А якесь чергове комунальне підприємство про це нібито має дбати. На мою думку, це питання того, які зміни внести в інвестиційний договір. Не виключено, що потрібно викупити права інвестора. Але зауважу, що в міста дуже сильна позиція, якщо вирішити все ж йти в суд. Суть у тому, що будівництво було оформлене як складова реорганізації дорожньої розв`язки: хотіли заощадити, але натомість самі собі створили халепу, бо не передбачали, що хтось серйозно візьметься розбиратись, що не так з будівництвом там ТРЦ».

Однак кандидат на посаду міського голови переконаний, що музей на Поштовій обов’язково з’явиться:

«Там знайшли не просто артефакти, а вулицю, якій тисяча років, – живу тканину історії часів хрещення Русі. Це була неймовірна знахідка, і добре, що вдалося зупинити цю шахрайську забудову. Було багато тих, кому не байдуже, я був безпосередньо до цього причетний з боку Київської міської ради. В нас була потужна команда, яка протягом не одного місяця відстоювала створення музея. Тому я переконаний, що у Поштової площі є як фантастичне минуле, так і потенційно дуже хороше майбутнє. Ми з командою «За майбутнє» в Київраді будемо продовжувати боротися, щоб створити там музей».


Джерело статті: “http://from-ua.com/news/570657-sergii-gusovskii-dolya-maibutnogo-muzeyu-na-poshtovii-v-rukah-novoi-kiivradi.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 56 канал Днепропетровск - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top