Партизанський Марш в Білорусі: до Мінська стягнули військову техніку

Сьогодні, в неділю, 18 жовтня, в столиці Білорусі, в Мінську, буде проходити Партизанський Марш, де протестуючі вимагатимуть відставки Олександра Лукашенка – незаконно обраного президента. У центр міста стягнули військову техніку і силові структури для боротьби з мітингувальників.

Об этом сообщает Компромат вики

Як передає портал Народна Правда, Телеграм-канал NEXTA повідомляє про те, що даний марш призначений на 2 години дня. Збір бажаючих буде відбуватися в районі вулиць Свердлова, Ульяновська, Леніна.

Loading...

“Ми продовжуємо гнути свою лінію і мирно, але наполегливо вимагати виконання трьох пунктів Народного Ультиматуму: відставка Лукашенко, звільнення політв’язнів, розслідування злочинів силовиків … Ми, нащадки белорусcкіх партизан, пройдемо мирним маршем по Партизанському проспекту і висловимо солідарність з робочими заводів”, – було сказано в повідомленні.

Партизанський Марш в Білорусі: до Мінська стягнули військову техніку
Протестуючі були попереджені про те, що силові структури бажано обходити по прилеглих вулицях і не дати загнати себе в глухий кут. Марш також буде проходити і в інших міста Білорусі.

Популярні новини зараз
 • Морози триватимуть до квітня: синоптик попередила про погіршення погоди
 • Схуднути на 20 кілограмів: ця дієта позбавить вас зайвих кілограмів
 • COVID-19: чому люди хворіють по півроку – причина
 • “О 14:00 виходите в центри ваших населених пунктів на мирні ходи. Якщо вас мало або вам не дають зібратися, підтримайте Мінськ ланцюгами солідарності по всьому місту”, – зазначено в повідомленні.

  В мережі Інтернет потрапив відеоматеріал, на яких видно, що в Мінську вже завезли військову техніку і спецмашини.

  Партизанський Марш в Білорусі: до Мінська стягнули військову техніку
  Партизанський Марш в Білорусі: до Мінська стягнули військову техніку

  Нагадуємо, що Тіхановском проти конституційної реформи Лукашенко.

  Також повідомлялося, що ОМОН вступив в бійку з протестуючими.

  Хочете читати новини в іншому форматі?
  Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
  Підписатись можна ТУТ
  Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/10/18/partyzanskyj-marsh-v-bilorusi-do-minska-styagnuly-vijskovu-tehniku/”

  Поделитесь, и будет Вам счастье!

  ТОП 24

  Copyright © 2008-2020. 56 канал Днепропетровск - Новости Аналитика Соцопросы

  Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

  Scroll to Top