У Мінську розпочався жорсткий розгін мітингувальників, силовики застосували спецзасоби: фото і відео

У Мінську, де з серпня тривають протести проти нинішньої влади Білорусі, в неділю, 22 листопада, на черговій недільній акції протесту силовики почали жорсткі затримання і застосували проти протестувальників спецзасоби — світлошумові гранати.

Об этом сообщает ВЧК-ОГПУ


Про це повідомляють в Telegram-каналі TUT.BY новости.


У неділю мінчани почали збиратися на чергову акцію протесту. Протестні заходи проходять і в інших містах Білорусі.Силовики ще зранку почали готуватися до придушення чергової недільної акції протесту, на яку колонами виходять мінчани з різних куточків міста. Проти учасників акції протесту застосували спецзасоби, людей почали жорсто затримувати.
Раніше стало відомо про розгін великої колони протестувальників в Малинівці. В районі ТЦ Green City у Кам’яній гірці для розгону використовували світлошумові гранати, також спецзасоби застосували на проспекті Газети Правда.В парку Павлова силовики розігнали протестувальників, які йшли у напрямку до центру.На Максима Танка влада розмістила автозаки і оточила територію силовиками, якіпроводять зачистки і затримання.Співробітники ДАІ перекрили проспект Незалежності в сторону центру перед колоною, яка йде з Калинівського проспекту.


Силовики жорсто затримали чоловіка на вулиці Куйбишева. Традиційно силовики в Мінську без шевронів на формі, в касках і бронежилетах.Станом на 14.30 (за московським часом) відомо як мінімум про 30 затриманих, повідомляє позбавлений акредитації правозахисний центр "Вясна". Затримання пройшли в основному в Мінську, а також в Новополоцьку і Заславлі.


Як повідомляв "Апостроф", минулої неділі, 15 листопада, в Мінську жорстко затримували протестувальників, для розгону учасників акції протесту застосували сльозогінний газ.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/world/ex-ussr/2020-11-22/v-minske-nachalsya-jestkiy-razgon-mitinguyuschih-siloviki-primenili-spetssredstva-foto-i-video/215590”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 56 канал Днепропетровск - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top