З архіву ПУ. "Життя потріпало": В Україну раптом повернувся одіозний соратник Януковича (фото)

Звільнений начальник відділу спецрозслідування Генпрокуратури Сергій Горбатюк заявив, що екс-віце-спікер часів президента-втікача Віктора Януковича Ігор Калетник, який проходив підозрюваним у справі про "диктаторські закони 16 січня", повернувся в Україну. Про це колишній прокурор ГПУ повідомив в інтерв’ю Цензор.НЕТ, передають 31 жовтня 2019 року.

Об этом сообщает Репортер

За словами Горбатюка, це стало можливим після того, як ексзаступник генпрокурора Юрія Луценка Сергій Кизь закрив справу проти Калетника. Незабаром "Страна" опублікувала підтверджуюче фото Калетника на тлі Верховного суду. Відзначається, що знімок, який сплив 31 жовтня, був зроблений на 10 днів раніше.

Калетник повернувся в Україну

"Уже в Україні. Сфотографувався біля Верховної Ради. Постанова про закриття справи незаконна, її потрібно скасувати, що і було вирішено у вересні, після перших, ще конструктивних нарад із Рябошапкою. І до цих пір рішення не ухвалено", – прокоментував Горбатюк.

У мережі відзначили, що Калетник помітно постарів. "Видно, що життя потріпало трохи, постарів. ГПУ закрила справу проти Калетника і зняла його з розшуку. Тепер він, виходить, – вільна людина. Диву даємся. Але це Україна, крихітко", – написали в Telegram-каналі "UN сливи і груші ".


Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/z-arkhivu-pu-zhyttia-potripalo-v-ukrainu-raptom-povernuvsia-odioznyi-soratnyk-ianukovycha-foto-352757.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 56 канал Днепропетровск - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top