Найближчим часом в Україні ліквідують головні управління Держгеокадастру

Нещодавно Кабмін прийняв постанову від 16 листопада 2020 №1118 "Питання функціонування територіальних органів Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру", якою постановив "ліквідувати як юридичні особи публічного права територіальні органи Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру". Про це повідомляє Урядовий портал, передає з посиланням на "Аgronews.ua".

Об этом сообщает DEDAL

Derzhgeokadastr
Фото: Facebook

Також, погоджено пропозицію Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства щодо утворення територіальних органів Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру, як структурних підрозділів апарату зазначеної Служби.

"Для забезпечення громадян якісними послугами, замість ліквідованих управлінь будуть утворені територіальні органи Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, як структурні підрозділи центрального апарату. Це рішення, паралельно з передачею земель громадам, є кроком до перетворення Держгеокадастру в орган, що надаватиме громадянам якісні сервісні послуги та працюватиме над наповненням кадастру", — повідомив Голова Держгеокадастру Роман Лещенко.

Він наголосив, що за попередніми оцінками, виконувати свої функції Держгеокадастр зможе зі штатом менше ніж 4 тис. співробітників, а не 10 тис., як є зараз.

Передача земель у розпорядження ОТГ знімає значну частину навантаження, яка є зараз через розпорядження землями сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів.

"Щодо співробітників і їхньої подальшої долі — ми будемо розглядати можливість максимального збереження профільних фахівців. У цьому нам доведеться конкурувати з територіальними громадами, які у зв’язку з передачею їм земель за межами населених пунктів, теж шукатимуть відповідних спеціалістів", — резюмував Голова.

Нову структуру Держгеокадастру найближчим часом буле опубліковано на офіційному сайті.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Зеленський звільнив главу Чернігівського району, котрого на початку листопада затримали за хабар.

Читати також:
В МЗС призначили нового спікера
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/najblyzhchym-chasom-v-ukrayini-likviduyut-golovni-upravlinnya-derzhgeokadastru/”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 56 канал Днепропетровск - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top